Loading...
O firmie2018-10-17T08:47:38+00:00

O FIRMIE

D&G Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową działającą w zakresie doradztwa biznesowego i organizacji szkoleń. Jesteśmy nowoczesną strukturą biznesową, powołaną do realizacji projektów wymagających kompleksowej wiedzy z zakresu wdrażania systemów zarządzania.

Trzon Firmy tworzą wysokiej klasy konsultanci, posiadający wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania w dowolnej skali podmiotach leczniczych, instytucjach i przedsiębiorstwach oraz systematycznie podnoszący swoją wiedzę na szkoleniach w Polsce i za granicą.

Podczas wieloletniej pracy zawodowej nasi specjaliści przeszli odpowiednie szkolenia teoretyczne w kraju i za granicą oraz nabyli praktyczne umiejętności, kwalifikujące ich do skutecznej pomocy przy opracowaniu i wdrażaniu systemów zarządzania metodą procesową.

W czasie konsultacji i szkoleń wykazujemy duże zaangażowanie, współpracujemy ściśle z naszymi Klientami, co oznacza, że pracujemy razem z Państwem, aby osiągnąć Państwa cele. Celem D&G Consulting jest otwarty, przyjazny i praktyczny sposób przeprowadzenia szkoleń, konsultacji, audytów dla naszych Klientów, kimkolwiek są, gdziekolwiek są i czegokolwiek potrzebują.

Spółka D&G Consulting, założona w 2006 roku w Warszawie, działa głównie na rynku ochrony zdrowia, jako pierwsi zaoferowaliśmy kompleksowe rozwiązania w zakresie przygotowania szpitali do procesu akredytacji. Od założenia firmy w roku 2006 zrealizowaliśmy już ponad 500 projektów doradczych, przygotowaliśmy ponad 40 szpitali do procesu akredytacji, ze szkoleń organizowanych przez firmę skorzystało ponad 10 000 osób. Zrealizowaliśmy pięć projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

ZARZĄD SPÓŁKI:

Dariusz Chmielewski – Prezes Zarządu
Ekspert ochrony zdrowia, ukończył fizykę medyczną oraz liczne studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Politechnice Krakowskiej oraz Uniwersytecie Warszawskim. Uczestnik szkoleń z zarządzania w Kanadzie oraz w Japonii. Z doradztwem dla branży medycznej związany od ponad 18 lat. Konsultant ponad 300 projektów doradczych związanych z wdrażaniem systemów zarządzania oraz akredytacji w podmiotach leczniczych na terenie kraju. Audytor wiodący jednostek certyfikujących systemy zarządzania w podmiotach leczniczych. Autor licznych publikacji poświęconych zagadnieniom zarządzania, strategii, restrukturyzacji i finansowania ochrony zdrowia.

Grzegorz Łoń – Wiceprezes Zarządu