Poznajmy się bliżej

Jesteśmy nowoczesną strukturą biznesową, powołaną do realizacji projektów wymagających kompleksowej wiedzy z zakresu wdrażania systemów zarządzania.

D&G Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową działającą w zakresie doradztwa biznesowego i organizacji szkoleń. Jesteśmy nowoczesną strukturą biznesową, powołaną do realizacji projektów wymagających kompleksowej wiedzy z zakresu wdrażania systemów zarządzania.

Trzon Firmy tworzą wysokiej klasy konsultanci, posiadający wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania w dowolnej skali podmiotach leczniczych, instytucjach i przedsiębiorstwach oraz systematycznie podnoszący swoją wiedzę na szkoleniach w Polsce i za granicą.

Podczas wieloletniej pracy zawodowej nasi specjaliści przeszli odpowiednie szkolenia teoretyczne w kraju i za granicą oraz nabyli praktyczne umiejętności, kwalifikujące ich do skutecznej pomocy przy opracowaniu i wdrażaniu systemów zarządzania metodą procesową.

W czasie konsultacji i szkoleń wykazujemy duże zaangażowanie, współpracujemy ściśle z naszymi Klientami, co oznacza, że pracujemy razem z Państwem, aby osiągnąć Państwa cele. Celem D&G Consulting jest otwarty, przyjazny i praktyczny sposób przeprowadzenia szkoleń, konsultacji, audytów dla naszych Klientów, kimkolwiek są, gdziekolwiek są i czegokolwiek potrzebują.

Spółka D&G Consulting, założona w 2006 roku w Warszawie, działa głównie na rynku ochrony zdrowia, jako pierwsi zaoferowaliśmy kompleksowe rozwiązania w zakresie przygotowania szpitali do procesu akredytacji. Od założenia firmy w roku 2006 zrealizowaliśmy już ponad 500 projektów doradczych, przygotowaliśmy ponad 40 szpitali do procesu akredytacji, ze szkoleń organizowanych przez firmę skorzystało ponad 10 000 osób. Zrealizowaliśmy pięć projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Dariusz Chmielewski

Prezes Zarządu

Dariusz Chmielewski

Ekspert z zakresu ochrony danych osobowych, zarządzania bezpieczeństwem systemów informacyjnych oraz compliance na rynku ochrony zdrowia.

Ekspert z zakresu ochrony danych osobowych, zarządzania bezpieczeństwem systemów informacyjnych oraz compliance na rynku ochrony zdrowia z długoletnim stażem zawodowym zdobytym zarówno podczas pracy w centralnej jednostce Ministerstwa Zdrowia (Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia) oraz firmach doradczych świadczących profesjonalne usługi doradcze dla podmiotów leczniczych. Ukończył fizykę medyczną oraz liczne studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Politechnice Krakowskiej, Uniwersytecie Warszawskim oraz Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie. Absolwent studiów podyplomowych Executive MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestnik szkoleń z zarządzania w Japonii oraz w Kanadzie.

Specjalizuję się w zagadnieniach dotyczących bezpieczeństwa informacji, wymogów techniczno-organizacyjnych wynikających z przepisów RODO w zakresie bezpieczeństwa oraz przetwarzania danych osobowych, analizy ryzyka, zarządzania procesami i projektami oraz w zakresie przygotowania do procesu akredytacji Ministra Zdrowia oraz we wdrażaniu normatywnych systemów zarządzania. Posiada długoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i realizacji projektów doradczych (w tym zapewniających zgodność z obowiązującymi przepisami prawa). Prowadził doradztwo dla kilkuset przychodni, szpitali i innych podmiotów rynku medycznego w zakresie przygotowania do procesu akredytacji Ministra Zdrowia czy certyfikacji normatywnych systemów zarządzania, w zakresie prawno-organizacyjnym, standaryzacji świadczeń zdrowotnych oraz kontraktowania świadczeń. Tworzył regulaminy, procedury postępowania, algorytmy czy standardy obsługi pacjenta dla kilkuset przychodni i szpitali w zakresie compliance. Doradzał setkom Zarządów podmiotów leczniczych w zakresie budowy misji, wizji i strategii, tworzenia kultury organizacyjnej i reorganizacji procesów oraz tworzenia systemu ochrony danych osobowych oraz systemu kontroli zarządczej.

Koordynator kilku ogólnopolskich badań pozamedyczych standardów obsługi pacjenta metodą Tajemniczego Pacjent dla jednego z liderów prywatnych usług medycznych w Polsce. Audytor wiodącym jednostek certyfikujących system zarządzania jakością ISO 9001 i system zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO/EIC 27001. Przeprowadził ponad kilkaset audytów certyfikujących system zarządzania jakością̨ i system zarządzania bezpieczeństwem informacji w podmiotach leczniczych na terenie kraju. Autor licznych publikacji z zakresu ochrony danych osobowych, zarządzania podmiotami leczniczymi, restrukturyzacji i finansowania ochrony zdrowia. Wykładowca akademicki na studiach podyplomowych na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Warszawie.

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące naszej oferty produtków dla sektora ochrony zdrowia.

Adres
Aleja Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

NIP 9512199788
REGON 140708510
KRS 0000266179
Sąd Rejonowy dla M.ST. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000,00 zł

Dane osobowe zawarte w formularzu wyceny będą przetwarzane przez D&G Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-867) Aleja Jana Pawła II 27 w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o wybranych produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na postawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Doradztwo i szkolenia z zakresu systemów zarządzania w ochronie zdrowia.